Bağış

Bağış yaparak üyelik hesaplarını “Standart Üyelik”ten “Aktif Üyelik”e yükseltmek isteyen kullanıcılarımız aşağıdaki 2 yöntemden birini seçebilirler. Bir sorun ile karşılaşmanız durumunda iletişim sayfası üstünde site yönetimi ile irtibata geçiniz.

Bağış miktarı: 20 EUR

Yöntem 1 (Anında Aktivasyon)

Paypal ile bağış yaparak hesabınızı anında ve otomatik olarak yükseltmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:

  1. Aşağıdaki PayPal ödeme düğmesine basınız.
  2. PayPal.com sitesine yönlendirileceksiniz. Tüm ödeme işlemi güvenli bir şekilde PayPal sitesi üstünde gerçekleşecektir. (PayPal üyesi olmanız gerekli değildir)
  3. Ödeme işlemi tamamlanınca, PayPal’dan iletilecek anlık bildirim ile, üyeliğiniz otomatik olarak yükseltilecektir. Daha sonra e-denizci.com sitesine geri yönlendirileceksiniz.

* PayPal Dünya’nın lider online ödeme platformudur. PayPal hakkında bilgi edinmek için tıklayın!

Uyarı: PayPal’ın Türkiye’deki hizmetlerini geçici olarak durdurmuş olmasından ötürü şu an Paypal üstünden bağış kabulü yapılamamaktadır.

Yöntem 2 (El ile Aktivasyon)

Payoneer ile bağış yaparak hesabınızı yükseltmek için aşağıdaki adımları izleyiniz (Payoneer anında ve otomatik yükseltme için gerekli alt yapıyı sağlamadığı için süreç birkaç gün sürebilmektedir.):

  1. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup talebinizi gönderiniz.
  2. Size (1 gün içinde) gönderilecek e-posta içinde bulunan bağlantıya tıklayınız. Payoneer web sitesine yönlendirileceksiniz.
  3. Payoneer web sitesi üzerinde ödemeyi gerçekleştiriniz.
  4. Hesabınız site yöneticisi tarafından birkaç gün içinde yükseltilecektir.

Payoneer, 200’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir ödeme platformudur. Detaylı bilgi için tıklayınız!

Bağış Talebi

4 + 12 =